Prodej, Chalupa, 144 m2 – Horní Stropnice – Dobrá Voda

Prodej, Chalupa, 144 m2 – Horní Stropnice – Dobrá Voda

V malebné krajině Novohradský hor se na senzačně klidném místě nachází zrekonstruovaná chalupa z roku 1827, která nabízí perfektní možnost bydlení či rekreace. Vnitřní dispozice nabízí velkorysou vstupní halu, příjemně prostornou ložnici, útulnou hlavní obytnou místnost, prostor kuchyně s jídelnou, společenskou místnost, koupelnu a chodbu se schodištěm do podkroví. Podkroví je připraveno pro přizpůsobení dle představ nového majitele a celkově nabízí perfektní plochu 120 m2. Příjemnou přidanou hodnotou je fakt, že do podkroví lze vstoupit přes schodiště z chodby a zároveň také z horní části zahrady, kde má podkroví samostatný vchod.
Celá chalupa prošla skvěle promyšlenou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní prvky budovy. V celém přízemí chalupy se nachází podlahové vytápění o ohřev teplé vody se stará elektrický bojler. Hlavní obytné místnosti a kuchyni vévodí krásná kachlová kamna, která dotváří atmosféru absolutní pohody a klidu. V krásně zařízené koupelně se pak nachází prostorná vana a pro relaxování s přáteli lze využít skvělou společenskou místnost s kulečníkovým stolem.
Za chalupou je prostorná zahrada na které se mimo jiné nachází skvělá sauna a dílna, kterou lze také využít jako letní kuchyni. Na celém pozemku i v chalupě je nádherný, ničím nerušený klid.

Odkaz na 3D prohlídku nemovitosti zde: https://my.matterport.com/show/?m=kq9YkrhAF2k

Hlavní přidanou hodnotou tohoto stylového bydlení je zejména skvělá klidná lokalita, dobré dispoziční řešení prvního nadzemního podlaží, možnost přizpůsobení podkroví dle vlastních představ, podlahové vytápění, krásná zahrada, sauna, parkování přímo před chalupou. Celkově se jedná o stylové bydlení v pohádkově chalupě v prostředí Novohradských hor s perfektní dostupností k veškerému sportovnímu vyžití i do centra dění. Více informací u makléře. Doporučujeme.

Celková cena: 7 990 000 Kč včetně provize
RKID: 01609
Lokalita: Horní Stropnice
Okres: České Budějovice
Užitná plocha: 201 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Po rekonstrukci
Budova: Kamenná
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Rekreační
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V
Topení: Podlahové
Bc. Pavel Matička
+420 773 777 489
Zpět na přehled nemovitostí

Prohlédněte si také naše další nabídky:

Pronájem, Byty 3+1, 79m2 + 5m2 balkon – České Budějovice 2
15 500 Kč za měsíc
Pronájem, Byty 3+1, 65 m2 – České Budějovice 2
15 000 Kč za měsíc
Prodej, apartmán v centru města, 63 m2 – České Budějovice 1
5 447 000 Kč
Prodej, Pozemky pro bydlení, 623 m2 – Staré Hodějovice
4 990 000 Kč