Prodej, Rodinné domy, 187 m2 + 712 m2 zahrada – Nedabyle

Prodej, Rodinné domy, 187 m2 + 712 m2 zahrada – Nedabyle

Krásně prosvětlený, ideálně dispozičně řešený rodinný dům s jižně orientovanou terasou a koupacím jezírkem se nachází na okraji obce Nedabyle. Vnitřní dispozici domu lze rozdělit na dvě části – technickou část, která je v plném rozsahu orientovaná na sever a část obytnou, která naopak nabízí v plném rozsahu jižní orientaci.
Obytné části dominuje velká a krásně prosvětlená hlavní obytná místnost s velkorysou kuchyňskou linkou, u které je navíc dobře řešená spíž. Pro odpočinek skvěle poslouží tři samostatné pokoje, které lze například využít jako ložnici a dva dětské pokoje. Ložnice nabízí podlahovou plochu 14 m2, oba dva dětské pokoje jsou pak shodně výměrou na 11,4 m2. Po celé straně obytné části se nachází skvěle prostorná a jižně orientovaná terasa, ze které je ničím nerušený a pohodový výhled do přírody.

Odkaz na 3D virtuální prohlídku nemovitosti: https://my.matterport.com/show/?m=GJBrc7C5SBP

Technické zázemí domu přináší vstupní halu s navazující uzavíratelnou komorou, technickou místnost s výstupem na půdu, samostatnou toaletu, koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem, druhou samostatnou toaletu a v neposlední řadě pak prostornou šatnu (možné předělat na samostatný pokoj). Výše zmíněný půdní prostor lze ideálně využít například pro skladovací prostory (pochozí plocha cca 3×6 m2). Podlahové vytápění domu je řešeno přes elektrokotel, v hlavní obytné místnosti a současné pracovně je příprava na krbová kamna. V celém domě je nainstalován zabezpečovací systém, noční osvětlení v chodbě.
Na zahradě na první pohled zaujme dobře vymyšlené a prakticky řešené koupací jezírko, zahrada je celkově hezky udržovaná a v kombinaci s terasou přináší skvělou možnost pro odpočinek a relaxaci. Hlavní přidanou hodnotou tohoto bydlení je zejména skvěle řešená dispozice domu, podlahové vytápění, bezproblémové parkovací stání pro dvě auta, jižní orientace obytných místností, velká terasa, koupací jezírko, ideální dostupnost do Českých Budějovic, klid a těsná blízkost přírody. Více informací u makléře. Doporučujeme.

Celková cena: 8 990 000 Kč včetně provize
RKID: 01753
Lokalita: Nedabyle
Okres: České Budějovice
Užitná plocha: 125 m²
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Obytná
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Dálnice, Silnice
Elektřina: 230V
Topení: Ústřední elektrické, Podlahové
Bc. Pavel Matička
+420 773 777 489
Zpět na přehled nemovitostí

Prohlédněte si také naše další nabídky:

Prodej, Byty 2+1, 90 m2 + 55 m2 – Hluboká nad Vltavou
5 490 000 Kč
Pronájem, Kanceláře, 30m2 – České Budějovice 7
260 Kč za m2/měsíc
Pronájem, Byty 1+kk, 34 m2 vč. terasy + sklep + parkování – Hluboká nad Vltavou
12 500 Kč za měsíc
Pronájem, Byty 2+kk, 62 m2 + 5m2 balkon – České Budějovice 2
15 000 Kč za měsíc