Pronájem, Kanceláře, 30m2 – České Budějovice 7

Pronájem, Kanceláře, 30m2 – České Budějovice 7

V samotném srdci města Českých Budějovic jen pár kroků od hlavního náměstí se nachází administrativně obchodní budova City Center, ve které nabízíme k pronájmu variabilní plochy kanceláří a obchodních prostor. Celkový vstup do objektu je řešený přes společnou recepci, která bude sloužit pro všechny příchozí klienty pro celou budovu. Přístup do jednotlivých pater je řešen skrze soustavu výtahu, díky které se do každého kancelářského prostoru lze dostat bez nutnosti výstupu po schodech. Budova City Centra je vysoce reprezentativní, a to zejména díky využití kvalitních prvků a stylového a důmyslného provedení společných prostor. Parkovací stání je bez problému možné řešit v 1.PP budovy, kde se nachází systém garáží a parkovacích stání.
Na každém patře je následně možnost využívání několika společných zasedací místností, personálních či společných kuchyněk a toalet. Vzhledem k velikosti objektu lze každému nabídnout individuální potřeby pro podnikatelské záměry.
V této budově lze nabídnout variabilní plochu kancelářských prostor, k dispozici máme kanceláře od cca 30m2 až po pronájem poloviny patra cca 500m2. Veškeré možnosti a podmínky pronájmu k informaci u makléře. K dispozici ihned. Doporučujeme.

Celková cena: 260 Kč za m2/měsíc + 80,- Kč za m²/měsíc za společné prostory + záloha na služby a provozní náklady + kauce + provize RK
RKID: 01668
Lokalita: F. A. Gerstnera, České Budějovice
Okres: České Budějovice
Užitná plocha: 30 m²
Počet podlaží: 5
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Obchodní a obytná
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V
Topení: Ústřední dálkové
Bc. Pavel Matička
+420 773 777 489
Zpět na přehled nemovitostí

Prohlédněte si také naše další nabídky:

Pronájem, Kanceláře, 30m2 – České Budějovice 7
260 Kč za m2/měsíc
Pronájem, Obchodní prostory 112 m2, Centrum ČB
15 000 Kč za měsíc
Pronájem, Ordinace, 70m2 – České Budějovice 1
16 000 Kč za měsíc
Pronájem, Byty 2+kk, 55 m2 + 4m2 balkon – České Budějovice 5
13 000 Kč za měsíc