Schopní obchodníci u nás mají vždycky dveře otevřené...

spolupracující tým

Rosteme jako z vody a naše postavení na trhu s nemovitostmi stále sílí. A tak neustále hledáme nové, schopné zaměstnance.

Pokud také sdílíte vášeň v realitách a cítíte se jako schopný obchodník, určitě nám neváhejte napsat, rádi Vás poznáme!

A pokud nemáte ještě žádné zkušenosti s prodejem realit, nevadí! Schopného, perspektivního člověka, s duší obchodníka si rádi zaučíme.

Své CV s osobním představením posílejte na e-mail kariera@jochmann.cz nebo využijte formulář níže.

Kontaktní formulář

Poznejte náš tým

Miloslav Jochmann

Když jsem před více než deseti lety začínal s nemovitostmi, dal jsem si za cíl zlepšit kulturu realitního prostředí. Prodávat nemovitosti tak, abych měl ze své odvedené práce dobrý pocit. Dnes patříme ke špičce v oboru, máme pevné finanční zázemí a díky spolupráci s dalšími profesionály jsme schopni řešit věci komplexně.

Jitka Chytilová

Baví mě poznávat nové lidi a nová prostředí. Nebála jsem se změny, proto jsem se stala realitní makléřkou. Mým heslem je lidský přístup a slušnost. Jsem ráda, když moje práce má výsledky a klienti jsou spokojení.

Pavel Matička

Mám rád, když se věci dělají tak, jak se dělat mají. Z tohoto důvodu jsem začal před více než 5 lety pracovat v realitní branži. Každému klientovi se snažím pomoci osobním a empatickým přístupem, který je mi vlastní. Díky skvělému týmu je pak možné pomoci klientům najít to správné bydlení a plnit tak jejich sny.

Jarmila Drkulová

Mám ráda svůj život, ale nejvíc na světě mého syna. Do oboru realit jsem se dostala tím způsobem, že jsem toužila po změně a také na základě hlubšího uvědomění si své povahy. Na realitách se mi líbí, že se snoubí byznys se službou lidem. Dělá mi dobře pomáhat druhým.

Vy?

Schopní obchodníci u nás mají dveře vždy otevřené.

Vítejte na Naší stránce!

Rádi Vás poznáváme. Máte-li jakékoli dotazy k našim službám, neváhejte Nás kontaktovat.

Začít konverzaci