Svěřte se do naší péče.
Vaši důvěru nezklameme.

seznamující se lidé

Na realitním trhu působíme již více než deset let. Za tu dobu nám svou důvěru svěřily přes tři tisíce lidí. Díky jejich spokojenosti získáváme většinu nabídek na základě osobního doporučení.

Jsme hrdí na to, co se nám podařilo vybudovat. Dlouhodobě si udržujeme náš vysoký standard služeb a děláme vše pro to, aby byli všichni naši klienti spokojení.

Úzce se profilujeme v realitním oboru.
A patříme v něm ke špičce.

Na všem ostatním spolupracujeme se špičkami ve svých oborech.

Vysoká kvalita našeho kompletního servisu vychází z toho, že si uvědomujeme, v čem jsme opravdu dobří.
Jsou to realitní služby. Neoddělitelnou součástí je však i finanční, právní nebo účetní servis. V tom jsou zase dobří jiní.

Proto spolupracujeme se špičkami ve svých oborech.
Díky tomu jsme Vám schopni nabídnout tu nejlepší ucelenou službu na jednom místě.

Neubauer & Partner

S touto největší advokátní kancelář v Jihočeském kraji spolupracujeme od samého počátku. Oceňujeme jejich okamžitou reakci na potřeby našich klientů. To vše také v anglickém a německém jazyce.

Finovo

S Finovo spolupracujeme dlouhodobě v obasti hypotečního financování. Alena Nídlová a její tým vždy dokázali najít nejvýhodnější cestu k vysněnému bydlení našich klientů.

Ing. Magdaléna Králová

Daňová poradkyně Magdalena s kolegyní Blankou nám poskytují oporu pro správná nastavení obchodních modelů.

Bosch

Spolupracujeme se společností ROBERT BOSCH, spol. s r. o., která si nás zvolila za svou realitní kancelář pro bytové potřeby svých zaměstnanců.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

“S panem Jochmannem se známe řadu let. Zastupoval mě při úspěšném nákupu nemovitosti v centru Prahy v řádu vyšších desítek milionů korun, osobně mi asistoval při výběru nemovitosti v Dubaji.

Na panu Jochmannovi oceňuji především jeho pracovitost, rychlost, orientaci na trhu, samostatnost při předkládání návrhů a za dlouhá léta potvrzenou důveryhodnost.

Jsem připraven s ním v budoucnu kdykoliv spolupracovat.”

Mgr. Václav Novák, MBA

Spoluzakladatel a senior managing partner M. L. Moran a.s.
Časopis Forbes ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera
www.mlmoran.com

"S panem Jochmannem a jeho týmem spolupracujeme už 10 let.

V záplavě realitních makléřů dnešní doby je jedním z mála, který dokáže klientům vysvětlit všechny souvislosti a především vždy najít řešení ideální pro jejich životní situaci. Z mého pohledu neexistuje nemovitost, kterou by nedokázal zobchodovat.

Zájmy klienta jsou u něj zaručeně vždy na prvním místě."

Mgr. Michal Pavlas

Advokát, Společník Neubauer & Partners s.r.o.,
advokátní kancelář
‍www.a.com

"S veškerými službami pana Jochmanna a jeho kanceláře Jochmann reality jsem vždy naprosto spokojen, a to ať jako prodávající nebo kupující.

Naprosto mě nadchla profesionalita, rychlost jednání a možnost zkonzultovat vše, co se týká realit i v širším kontextu aktuálních událostí. Mohu doporučit všem, kteří se chtějí svěřit do rukou profesionálů!"

Dominik Kodras

Zakladatel STACA, akademie silového tréninku,
Silový a kondiční trenér české hokejové reprezentace "A"

"S realitní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Přístup ke klientům je nadstandardní! Vše vyřizováno obratem a tak, jak bylo domluveno. Můžeme jen doporučit. Osobně jsme jednali se slečnou makléřkou Jitkou Chytilovou a byli jsme nad míru spokojeni!

Vše vyřídila k naší naprosté spokojenosti. A komunikace s ní je radost!"

Kateřina Nousková

"Jednání s paní Chytilovou bylo perfektní. Potkat v dnešní době tak dobře naladěného člověka, jako je právě paní Chytilová, je docela kumšt. Už z prvního telefonu bylo jasné, že si budeme rozumět. Dostalo se mi od ní skvělé péče, ve všem mi vyšla vstříc. Díky ní mám krásný byt, bezproblémového pana majitele a dokonalý servis.

Pokud uvidíte pod inzerátem její jméno, buďte si jistí, že budete v těch nejlepších rukách. Paní Chytilová, děkuji Vám! DV"

Darina Vernerová

Tým Jochmann Reality

Miloslav Jochmann

Když jsem před více než deseti lety začínal s nemovitostmi, dal jsem si za cíl zlepšit kulturu realitního prostředí. Prodávat nemovitosti tak, abych měl ze své odvedené práce dobrý pocit. Dnes patříme ke špičce v oboru, máme pevné finanční zázemí a díky spolupráci s dalšími profesionály jsme schopni řešit věci komplexně.

Více informací

Jitka Chytilová

Baví mě poznávat nové lidi a nová prostředí. Nebála jsem se změny, proto jsem se stala realitní makléřkou. Mým heslem je lidský přístup a slušnost. Jsem ráda, když moje práce má výsledky a klienti jsou spokojení.

Více informací

Pavel Matička

Mám rád, když se věci dělají tak, jak se dělat mají. Z tohoto důvodu jsem začal před více než 5 lety pracovat v realitní branži. Každému klientovi se snažím pomoci osobním a empatickým přístupem, který je mi vlastní. Díky skvělému týmu je pak možné pomoci klientům najít to správné bydlení a plnit tak jejich sny.

Více informací

Jarmila Drkulová

Mám ráda svůj život, ale nejvíc na světě mého syna. Do oboru realit jsem se dostala tím způsobem, že jsem toužila po změně a také na základě hlubšího uvědomění si své povahy. Na realitách se mi líbí, že se snoubí byznys se službou lidem. Dělá mi dobře pomáhat druhým.

Více informací

Vy?

Schopní obchodníci u nás mají dveře vždy otevřené.

Více informací

spolupracující tým

Schopní obchodníci u nás mají vždycky dveře otevřené.

Cítíte se jako schopný obchodník, ale nemáte žádné zkušenosti v oboru realit? Nevadí! Lidí s obchodním talentem si u nás nesmírně ceníme.

Rádi Vás poznáme!

více informací

Vítejte na Naší stránce!

Rádi Vás poznáváme. Máte-li jakékoli dotazy k našim službám, neváhejte Nás kontaktovat.

Začít konverzaci