Díky spolupráci s odborníky z různých oborů jsme schopni nabídnout široké portfolio služeb v nejvyšší kvalitě.

spolupracující tým

Nabízíme služby na vysoké úrovni. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Neubauer & Partner a společností Finovo, která pro naše klienty zajišťuje nejvýhodnější financování. Dokážeme tak řešit i komplikované situace, jako jsou výkupy nemovitostí, převody obchodních podílů nebo exekuce.

V případě potřeby rychlého prodeje jsme schopni sami odkoupit Vaši nemovitost.

01

Prodej nemovitosti

Stačí nám čtyři týdny, abychom Vás přesvědčili o kvalitě našich služeb a obchodních schopnostech. Naše klienty nevážeme do žádných dlouhodobých smluv. Máme unikátní systém prodeje, díky kterému společně dosáhneme nejvyšší prodejní ceny Vašeho domu či bytu.

více informací

02

Pronájem nemovitosti

Detailně prověřujeme všechny zájemce o pronájem nemovitosti, dlouhodobě vykazujeme téměř nulovou delikvenci. Postaráme se o hladký přechod mezi původním a novým nájemníkem, abyste stále měli zajištěn plynulý příjem z pronájmu.

více informací

03

Developerské projekty

Vymýšlíme a realizujeme obchodní modely pro malé i velké investiční celky. S větší úspěšností, než většina investorů vůbec očekávala.

Zajišťujeme kompletní prodej projektu počínaje právní, finanční a účetní přípravou, přes následnou realizaci — marketing, prohlídkové dny, zajištění podpisu rezervačních a kupních smluv, zastupování při jednání s katastrálním úřadem až po předání nemovitosti koncovému klientovi.

04

Hypotéka

Díky spolupráci se společností Finovo jsme schopni našim klientům zprostředkovat ty nejvýhodnější podmínky napříč celým bankovním trhem. Finovo je mladá společnost s odborníky, kteří se v bankovním prostředí pohybují přes dvacet let a perfektně znají bankovní procesy.

Naši klienti tak mají jistotu, že se s námi hypotéka podaří, a to navíc ve velmi krátkém čase. Jsme si naším servisem tak jistí, že v případě, kdy by se s námi hypotéka nakonec nepodařila, vrátíme Vám celý rezervační poplatek.

05

Pomoc při exekucích

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Neubauer & Partner dokážeme poskytnout našim klientům konzultace při řešení konkrétních situací.

Pokud je s exekucí spojen nákup nebo prodej nemovitosti, zvládneme exekuci za naše klienty vyplatit. V případě potřeby rychlého jednání dokážeme nemovitost také odkoupit a umožníme původním majitelům její dlouhodobé užívání.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

“S panem Jochmannem se známe řadu let. Zastupoval mě při úspěšném nákupu nemovitosti v centru Prahy v řádu vyšších desítek milionů korun, osobně mi asistoval při výběru nemovitosti v Dubaji.

Na panu Jochmannovi oceňuji především jeho pracovitost, rychlost, orientaci na trhu, samostatnost při předkládání návrhů a za dlouhá léta potvrzenou důveryhodnost.

Jsem připraven s ním v budoucnu kdykoliv spolupracovat.”

Mgr. Václav Novák, MBA

Spoluzakladatel a senior managing partner M. L. Moran a.s.
Časopis Forbes ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera
www.mlmoran.com

"S panem Jochmannem a jeho týmem spolupracujeme už 10 let.

V záplavě realitních makléřů dnešní doby je jedním z mála, který dokáže klientům vysvětlit všechny souvislosti a především vždy najít řešení ideální pro jejich životní situaci. Z mého pohledu neexistuje nemovitost, kterou by nedokázal zobchodovat.

Zájmy klienta jsou u něj zaručeně vždy na prvním místě."

Mgr. Michal Pavlas

Advokát, Společník Neubauer & Partners s.r.o.,
advokátní kancelář
‍www.a.com

"S veškerými službami pana Jochmanna a jeho kanceláře Jochmann reality jsem vždy naprosto spokojen, a to ať jako prodávající nebo kupující.

Naprosto mě nadchla profesionalita, rychlost jednání a možnost zkonzultovat vše, co se týká realit i v širším kontextu aktuálních událostí. Mohu doporučit všem, kteří se chtějí svěřit do rukou profesionálů!"

Dominik Kodras

Zakladatel STACA, akademie silového tréninku,
Silový a kondiční trenér české hokejové reprezentace "A"

"S realitní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Přístup ke klientům je nadstandardní! Vše vyřizováno obratem a tak, jak bylo domluveno. Můžeme jen doporučit. Osobně jsme jednali se slečnou makléřkou Jitkou Chytilovou a byli jsme nad míru spokojeni!

Vše vyřídila k naší naprosté spokojenosti. A komunikace s ní je radost!"

Kateřina Nousková

"Jednání s paní Chytilovou bylo perfektní. Potkat v dnešní době tak dobře naladěného člověka, jako je právě paní Chytilová, je docela kumšt. Už z prvního telefonu bylo jasné, že si budeme rozumět. Dostalo se mi od ní skvělé péče, ve všem mi vyšla vstříc. Díky ní mám krásný byt, bezproblémového pana majitele a dokonalý servis.

Pokud uvidíte pod inzerátem její jméno, buďte si jistí, že budete v těch nejlepších rukách. Paní Chytilová, děkuji Vám! DV"

Darina Vernerová

Úzce se profilujeme v realitním oboru.
A patříme v něm ke špičce.

Na všem ostatním spolupracujeme se špičkami ve svých oborech.

Vysoká kvalita našeho kompletního servisu vychází z toho, že si uvědomujeme, v čem jsme opravdu dobří.
Jsou to realitní služby. Neoddělitelnou součástí je však i finanční, právní nebo účetní servis. V tom jsou zase dobří jiní.

Proto spolupracujeme se špičkami ve svých oborech.
Díky tomu jsme Vám schopni nabídnout tu nejlepší ucelenou službu na jednom místě.

Neubauer & Partner

S touto největší advokátní kancelář v Jihočeském kraji spolupracujeme od samého počátku. Oceňujeme jejich okamžitou reakci na potřeby našich klientů. To vše také v anglickém a německém jazyce.

Finovo

S Finovo spolupracujeme dlouhodobě v obasti hypotečního financování. Alena Nídlová a její tým vždy dokázali najít nejvýhodnější cestu k vysněnému bydlení našich klientů.

Ing. Magdaléna Králová

Daňová poradkyně Magdalena s kolegyní Blankou nám poskytují oporu pro správná nastavení obchodních modelů.

Bosch

Spolupracujeme se společností ROBERT BOSCH, spol. s r. o., která si nás zvolila za svou realitní kancelář pro bytové potřeby svých zaměstnanců.

Vítejte na Naší stránce!

Rádi Vás poznáváme. Máte-li jakékoli dotazy k našim službám, neváhejte Nás kontaktovat.

Začít konverzaci